Пн–Пт 9:00 - 18:00


Сб-Вс Выходной


+38(067) 915-33-97


+38(050) 48-23-423


+38(061) 212-15-13


Диордиев Алексей

a.diordiev@ukr.net

Вже багато тисяч років тварини є невідємною частиною життя багатьох людей, їх кращим другом. Звідси у людини виникає обов’язок дбати і захищати тих, хто всією душею до нього прив’язується. Тому необхідно з особливою увагою ставитися до тих, хто надає медичну допомогу нашим тваринам.

Особа, яка вирішила займатися ветеринарною діяльністю, має пройти досить важкий шлях через всі необхідні органи.
Найважливішою умовою здійснення ветеринарної діяльності є його обов’язкове ліцензування.

Основний акт, який визначає основні засади ветеринарної діяльності - Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності". Стаття 9 цього закону передбачає, що ліцензування підлягають такі види господарської діяльності:

  • виробництво ветеринарних медикаментів і препаратів, оптова, роздрібна торгівля ветеринарними медикаментами і препаратами;
  • ветеринарна практика.

За кожним з цих видів господарської діяльності закріплені особливі ліцензійні умови, тобто умови, за дотриманням яких ви зможете вільно, законно займатися своєю справою.

Перелік цих умов та органів, до яких вам необхідно звернутися для надання певних висновків/дозволів досить великий.
Ми обговоримо більш популярний вид діяльності в цій сфері- ветеринарну практику. Тут існує безліч організаційних, санітарних, матеріально -технічних та інших питань.

Отже, ветеринарна практика - діяльність з надання послуг, пов’язаних з профілактикою, клінічною діагностикою та лікуванням хвороб тварин і консультуванням з питань ветеринарної медицини, яка провадиться закладами ветеринарної медицини, у тому числі ліцензованими лікарями ветеринарної медицини та державними установами ветеринарної медицини.

До організаційних вимог, які висуваються до суб’єкта, який бажає займатися ветеринарною практикою належить:

  • вибір організаційно-правової форми суб’єкта ветеринарної практики (юридична особа чи фізична особа – підприємець);
  • підготовка необхідних документів для подальшого подання їх до органу ліцензування;
  • безпосередньо звернення суб’єкта до органу ліцензування з метою отримання ліцензії;
  • переоформлення ліцензій або видача дубліката/копії ліцензії, її анулювання.

Проблемним питанням , як показує практика, є вибір організаційно-правової форми діяльності суб’єкта ветеринарної практики.

Як ми вже вказали, займатися такою діяльністю має право як юридична особа, так і фізична особа- підприємець. Юридична особа повинна здійснювати ветеринарну практику через найманих працівників, які обов’язково мають відповідну освіту та пройшли підвищення кваліфікації. Тут складнощів не виникає, а ось фізична особа- підприємець може здійснювати діяльність з ветеринарної практики, якщо вона особисто має відповідну освіту та рівень кваліфікації. Якщо ж фізична особа- підприємець має найманого працівника з такими вимогами, а сама має іншу освіту –в отриманні ліцензії їй відмовлять. Хоча і чіткого визначення в законодавстві такого питання відсутнє, в результаті звернення до Державної ветеринарної та фіто санітарної служби ми отримали саме таку відповідь.

Далі, що стосується матеріально-технічних вимог до суб’єкта, то особливу увагу необхідно приділити вибору приміщень, які за рівнем забезпечення матеріально-технічної бази поділяють на: клініки ветеринарної медицини, амбулаторії ветеринарної медицини, пункти ветеринарної медицини. Кожне з цих приміщень має свої вимоги по обладнанню, площі, кількістю професійних кімнат та ін. Ми обов’язково роз’яснимо Вам в чому полягає різниця даних приміщеннях і яке саме вам буде зручно обрати.

Існують ще ряд спеціальних та кваліфікаційних вимог до суб’єкта, що бажає займатися ветеринарною практикою. Робота нашого спеціаліста полягає в тому, щоб допомогти Вам виконати та дотриматися цих умов.

Але всі вищевказані вимоги не є вичерпними. Всі вони є умовами для отримання ліцензії, але існує ряд умов, які необхідно виконати для того, щоб уникнути перевірок спеціальних органів державної влади та не позбутися ліцензії у подальшому. До таких умов належать санітарно-епідеміологічні, пожежні, гігієнічні та ін. Всі вони регулюються безліччю підзаконними нормативно-правовими актами та законами України: "Про ветеринарну медицину"; "Про захист прав споживачів";"Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ;"Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення"; "Про лікарські засоби" та багато інших. 

Також, в нашій компанії ви можете замовити інші послуги с ліцензування.

Оставьте ваши контактные данные и наш консультант свяжется с вами

Авторизация

Почта Пароль Войти через соц. сети
Забыли пароль?

Я еще не зарегистрирован

Перейти к регистрации

Оставьте ваши контактные данные и наш консультант свяжется с вами

Забыли пароль?

Почта

Пароль будет выслан на почту

Я еще не зарегистрирован

Перейти к регистрации

Товар успешно добавлен в корзину...

Оформить заказ