Пн–Пт 9:00 - 18:00


Сб-Вс Выходной


+38(067) 915-33-97


+38(050) 48-23-423


+38(061) 212-15-13


Диордиев Алексей

a.diordiev@ukr.net

Останнім часом популярності набирає такий вид господарської діяльності як надання медичних послуг.

При цьому, найпоширенішою формою здійснення медичної практики є саме відкриття медичного кабінету.
Однак, лише створення охайної, затишної обстановки, придбання новітнього устаткування та, за необхідності, найм висококваліфікованих працівників є недостатнім для того, щоб провадити медичну практику. Оскільки, відповідно до п.15 ч.1 ст.7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", медична практика підлягає ліцензуванню.

А отже, для того, щоб ваш медичних кабінет функціонував законно, необхідно отримати ліцензію.
Відповідна ліцензія надається Міністерством охорони здоров’я України. Для її отримання, вам слід детально вивчити Ліцензійні умови, Закон України "Про основи законодавства України про охорону здоров’я", вивчити цілу купу підзаконних нормативно-правових актів, не говорячи вже про Державні стандарти, які за кількістю свої сторінок можуть позмагатися хіба що зі старою доброю серією книг "Життя відомих людей".

При цьому, ознайомившись з цілою низкою нормативно-правових актів, витративши чимало часу, вам не гарантує правильне оформлення документів, необхідних для отримання ліцензії.

Так, на сайті Міністерства охорони здоров’я України, щоденно виставляється інформація щодо відмови у видачі ліцензії, через різноманітні помилки, суттєвого та формального характеру. І процедура отримання ліцензії затягнеться на тривалий час, а ваш омріяний, затишний кабінет, новітнє устаткування буде припадати пилом та вкриватися павутинням, оскільки поки не отримаєте ліцензію, не зможете займатися медичною практикою. Однак, є вихід з цієї ситуації.

Ви можете звернутися до нас. В цьому разі, для того, щоб отримати ліцензію та займатися медичною практикою за такими спеціальностями, як: стоматологія, сімейна медицина, акушерство і гінекологія, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, лікувальний масаж та інші, Вам необхідно:

  • Надати нам установчі документи вашої організації;
  • Надати нам документи, що підтверджують державну реєстрацію юридичної особи, фізично особи-підприємця;
  • Визначитися з місцем здійснення медичної практики;
  • Визначитися з напрямком, за яким ви будете надавати медичні послуги.

При цьому час отримання ліцензії значно скорочується. З декількох місяців, які ви можете витратити, займаючись самостійним отриманням ліцензії, до 10 днів, звернувшись до нашої компанії. Також, ви можете звернутися до нас за іншими послугами у наданні ліцензій.

Гарантуємо швидкість та якість надання послуг щодо отримання ліцензії для провадження медичної практики, оскільки маємо багатий практичний досвід з цього питання.

Оставьте ваши контактные данные и наш консультант свяжется с вами

Авторизация

Почта Пароль Войти через соц. сети
Забыли пароль?

Я еще не зарегистрирован

Перейти к регистрации

Оставьте ваши контактные данные и наш консультант свяжется с вами

Забыли пароль?

Почта

Пароль будет выслан на почту

Я еще не зарегистрирован

Перейти к регистрации

Товар успешно добавлен в корзину...

Оформить заказ