Пн–Пт 9:00 - 18:00


Сб-Вс Выходной


+38(067) 915-33-97


+38(050) 48-23-423


+38(061) 212-15-13


Диордиев Алексей

a.diordiev@ukr.net

 

Стягнути грошові кошти з боржника, чи навпаки отримати товар або примусити виконати  певні роботи для освіченої та досвідченої людини досить просто, однак без спеціальних знань навіть така людина, є спеціалістом у своїй галузі, і тому може допуститися прикрих помилок які призведуть до втрати часу, а часом і частини очікуваних грошей.

Нашим юридичним об’єднанням проводиться консультування з питань розгляду судових справ, та шляхів можливого уникнення судових розглядів.

В наданій інформації буде викладено процедуру примусового стягнення грошових коштів за виконані підрядні – будівельні роботи.

В таких ситуаціях можливі наступні шляхи розвитку подій:

1. Сприятливі обставини. Підприємство підрядник виконало роботи згідно Договору на виконання робіт та недоотримало оплату за підписаними формами Акт виконаних робіт Ф2.

В такому випадку Підприємство – підрядник надсилає (направленим належним чином вважається лист який направлено з повідомленням, та описом вкладення) Замовнику (Боржнику) лист вимогу (претензію) з метою досудового врегулювання питання, на вимогу ст. 222 ГК України. Якщо інше не обумовлено договором, то з моменту отримання Боржником надісланої вимоги починається розрахунок штрафних санкцій та пені на суму заборгованості. В разі якщо боржник не реагує на отриману претензію, або Вами втрачено довіру до його обіцянок настав час звертатися до суду з позовною заявою.  В подальшому головне правильно розрахувати суму заборгованості з пенею та штрафними санкціями, та оплатити з них державне мито; зібрати необхідний пакет документів для правильної оцінки доказів судом. До позовної заяви слід додати копії установчих  документів підприємства, договір підряду, акти Ф 2 виконаних робіт, листування між підприємствами, акт звірення взаємних розрахунків підписаний сторонами (або підписаний хоча б підрядником).

При призначенні справи до розгляду, в засідання суду необхідно надати для огляду оригінали долучених до позову документів.

 

2. Несприятливі обставини. Вами виконано роботі згідно договору, однак замовник безпідставно відмовляється підписувати акти виконаних робіт та оплачувати виконану роботу.

В першу чергу Вам необхідно оформити листа – пропозицію Замовнику з запрошенням оглянути та прийняти виконані роботи. (Цей документ відіграє дуже  важливу роль при розгляді справи в судовому процесі).  Від того наскільки чітко будуть дотримані вимоги законодавства при процедурі запрошення до прийняття робіт, залежить швидкість вирішення питання в суді та позиція суду щодо позовних вимог.

На зазначену постанову Ви отримаєте не аргументовану відповідь Замовника, або ваш лист взагалі буде проігноровано, при таких обставинах необхідно правильно здійснити відправлення, використовуючи лист з повідомленням та описом вкладення.  Також необхідно скласти односторонній акт, що буде відображати виконання робіт згідно замовленого проекту.

 

Автор Діордієв О.С.

 

 

Оставьте ваши контактные данные и наш консультант свяжется с вами

Авторизация

Почта Пароль Войти через соц. сети
Забыли пароль?

Я еще не зарегистрирован

Перейти к регистрации

Оставьте ваши контактные данные и наш консультант свяжется с вами

Забыли пароль?

Почта

Пароль будет выслан на почту

Я еще не зарегистрирован

Перейти к регистрации

Товар успешно добавлен в корзину...

Оформить заказ